Hizmet Tutumu her şeye karar verir, Kalite Ayrıntıları başarı veya başarısızlığı belirler, Kase aşama aydınlatması hepinizi aydınlatır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Kase Stage Lighting Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Hareketli Baş Işığı satış için
iyi kalite Hareketli Baş Işığı satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Kase fabrika, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için en çok tercih edilen fiyat, en düşünceli hizmet ve en yüksek ürün kalitesiyle, ürün geliştirme ve satışında sürekli yeniliğe dayalıdır. Üst yönetim üretim yönetiminin denetimi altında Malezya şirketindeki fabrikamız bağımsız bir tedarik, üretim, pazarlama sistemi, iyi satış öncesi satış sonrası servis ve müşterinin beğenisini kazanmıştır. Şirketin ürünlerinin çoğu CE ve ROHS sertifikası almış olup, ürünler Avrupa, Asya, Amerika genelinde tüm dünyada iyi satılmaktadır, dünyadaki yüksek itibara sahiptir, aynı zamanda fabrikamız da dünyaca ünlü marka OEM iş, istikrarlı, yenilikçi, dayanıklılık ürünleri dünyanın her yerinde ünlüdür. Şimdi, ölçek büyütmek için şirket, aynı zamanda uluslararası pazar payını sağlamak için yeni stratejik hamle yapmak, aynı zamanda ana gelişme yönü olarak iç pazarda.

  Fabrika 400 metrekare, 4 ürün hattı ve 1 test hattı içermektedir.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM siparişlerine hoş geldiniz.

  Müşterilerin istekleri doğrultusunda, ürün detaylarını (renk, paketleme) ve logoyu da içeren ürün üreteceğiz. Ve ayrıca müşterilerin bize bilgi isteğinizi, şemasını veya diğerlerini vermelerini isteyin.

 • Ar-Ge
İletişim bilgileri
Guangzhou Kase Stage Lighting Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Freya Deng

Tel: 86--15920151004

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)